همکاری

مزایای همکاری با پیامک پورت چیست؟

سامانۀ پیامک پورت امکان کسب درآمد از طریق فروش پنل‌های ارسال پیامک را به شما می‌دهد. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. مزیت دیگر سامانه همکاری این بوده که برای شروع نیاز به مهارت خاصی نداشته و تمامی امکانات لازم از طرف پیامک پورت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

فروش پنل پیامک

مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و ... همه جزو مشتریان شما هستند.

پیامک های ارسالی کاربران

تعداد پیامک های ارسالی‌ شما، با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد.

مزایای همکاری در فروش سامانه پیامک

پیشنهاد فوق العاده بدون ریسک مالی

استفاده از برند سامانه پیامک پورت

عدم نیاز به سایت اختصاصی

سلب مسئولیت پشتیبانی از شما

پشتیبانی سریع توسط پیامک پورت

سلب مسئولیت در قبال پیامک کاربران

آینده ای بهتر

همکاری ویژه با برنامه نویسان

شما می توانید افزونه‌های پیامکی سازگار با درگاه پیامک پورت تولید کنید و  با معرفی درگاه سامانه پیامکی پیامک پورت به کاربرانتان کسب درآمد کنید.

ما خدمات وب سرویس را به بهترین نحو ممکن ارائه می‌دهیم، ما با ارائه پشتیبانی عالی مشتریان شما را شگفت زده می‌کنیم و بابت معرفی هر کاربر و تشکر از شما 20% مبلغ پنل پیامکی خریداری شده به عنوان سود همکاری درفروش به حساب بانکی شما واریز می‌کنیم.

آینده خود را همین الان بسازید

طراحان سایت، برنامه نویسان، نمایندگی فروش نرم افزارهای حسابداری و تمام کسانی که می‌توانند سامانه پیامک پورت را به دوستان و آشنایان معرفی کنند می‌توانند از طریق سیستم همکاری در فروش سامانه پیامک درامد ماهیانه بالا داشته باشید.

هم اکنون برخی از همکاران ما از همکاری در فروش ماهیانه بیش از ۳ میلیون درامد کسب می کنند!‌ شما هم می توانید این کار را انجام دهید.

مدل درآمدی شما اینگونه خواهد بود

در زیر ما نمونه درآمد همکاری را با در نظر گرفتن حداقل ترین فعالیت یک ماهه بررسی کرده ایم، گزارش زیر با در نظر گرفتن حداقل فعالیت یک همکار در نظر گرفته شده و همانند همکاران برتر ما امکان فعالیت چندین برابر به سادگی و با فعالیت بیشتر امکان پذیر است.

ارسال پیامک انبوه

اگر شما 25 کاربر داشته باشید که به طور میانگین ماهیانه 4000 پیامک می فرستند (ارسال روزانه 130 پیامک توسط هر کاربر)، ارسال ماهیانه شما به 100.000 پیامک می رسد.
 

فروش پنل پیامک

اگر شما روزهای اداری هر ماه 1 پنل به فروش برسانید با در نظر گرفتن 24 روز کاری شما ماهیانه 24 پنل میفروشید و این حداقل فروش شما است
 

سوالات متداول همکاران فروش

پرداخت وجه همکاری در فروش چگونه انجام می شود؟

هر زمان که موجودی کیف پول شما به 100 هزار تومان برسد از طریق لینک درخواست وجه که در پنل کاربری شما وجود دارد می‌توانید نسبت به درخواست و دریافت پورسانت خود اقدام نمایید.

 
چگونه از همکاری در فروش درامد بیشتری داشته باشم؟

برای اینکه بتوانید از سیستم همکاری در فروش سامانه پیامکی درآمد بیشتری داشته باشید بهتر است در مورد سامانه پیامک پورت مقاله‌هایی را در سایت خودتان منتشر کنید و در مورد تجربه واقعی همکاری با ما بنویسید.

 

آیا برای فعالیت باید سایت داشته باشم؟

برای استفاده از سیستم همکاری در فروش لزوما نیازی به سایت نمی‌باشد و شما می‌توانید در مورد تجربه همکاری با شرکت ما در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و…  صحبت کنید و لینک همکاری در فروش را در شبکه های اجتماعی قرار دهید.

هر کسی که از طریق این لینک خرید کند پورسانت شما به حساب شما واریز می‌شود.